Destek Hattı
+90 224 549 00 55
 +90 224 267 23 43
Attica Logistic
Bilgi Güvenliği ve Kalite Yönetim Politikası

ÇÖZÜM ANTREPO DEPO KALİTE POLİTİKASI


Çözüm Antrepo Depo, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde anlamak, yerine getirmek, müşteri ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğini garanti altına almak amacındadır.

Çözüm Antrepo Depo müşterilerine, rakiplerinden daha üst düzeyde hizmet sunabilmek için, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek müşteri ihtiyaçlarına uyarlar, müşterilerine sunduğu çözümlerin teknolojik üstünlüğünün yanında, zamanında, hızlı, ekonomik, kusursuz, güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Bu hedeflere sağlıklı bir şekilde ulaşmak için Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini Çözüm Antrepo Depo’da ki hizmet, yönetim ve kontrol süreçlerin uyarlayarak, bu süreçlerin hedeflerini ve ölçüm kontrol noktalarını belirlemekte ve gerekli kaynak planlamasını yapmaktadır.

Çözüm Antrepo Depo, uzmanlık konusundaki öncü ve güçlü konumunu daha da ileriye götürmeyi hedeflemektedir.

Bu politikanın uygulanması ile Çözüm Antrepo ve Depo İşletmeciliği Tic.Ltd.Şti. Üst Yönetimi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamındaki hizmetlerin güvenilirliğini, sürekliliğini ve sürdürülebilirliğinin gerekleri olan aşağıdaki temel ilkeleri yerine getirmeyi taahhüt ve beyan eder.

 • Kapsam dâhilinde tüm bilgi varlıklarının bilerek veya bilmeyerek yetkisiz kullanımı, değiştirilmesi, açıklanması ve hasara uğratılması önlenecektir.
 • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamındaki hizmetleriyle ilgili olarak müşterilerden alınacak bilgilerin güvenli, doğru ve tam olması sağlanacaktır.
 • Müşterilerine ait iş maksadıyla toplanan bilgiler sadece bu maksatla kullanılacak ve hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.
 • Müşterilerine ilişkin iş gereksinimlerini yasal mevzuat gerekliliklerine uygun alt yapı, süreç ve personel ile yapılması için gerekli kaynaklar sağlanacaktır.
 • Çözüm Antrepo ve Depo İşletmeciliği Tic.Ltd.Şti.'nde, kurumsal ve kişisel bilgilerin ya da üçüncü taraflara ait olmasına bakılmaksızın, üretilen ve/veya kullanılan bilgilerin gizliliği her durumda güvence altına alınacaktır.
 • “Bilmesi gereken” prensibine uygun erişim kontrolü sağlanacak ve bilgi yetkisiz erişime karşı korunacaktır.
 • Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin tasarımı, uygulaması ve sürdürülmesi aracılığıyla riskler kabul edilebilir düzeylere indirilecektir.
 • Bilgi; bilginin elektronik iletişimi, üçüncü taraflarla paylaşımı, araştırma amaçlı kullanımı, fiziksel ya da elektronik ortamda depolanması gibi kullanım biçimlerinden bağımsız olarak her durumda korunacaktır.
 • Bilgi varlıkları, gizlilik dereceleri ile tanımlanacak ve çalışanlar tarafından uygulanması ile gizliliği ve bütünlüğü sağlanacaktır.
 • T.C. yasaları, yönetmelikler, genelgeler, sözleşmeler ile belirlenmiş gereksinimler karşılanacak, bunlar ile uyumlu çalışma sağlanacaktır.
 • Müşterilere sağlanan lojistik hizmetler iş süreçlerini büyük felaketlerin ve işletim hatalarının etkilerinden korumak amacıyla, iş sürekliliği yönetimi uygulanacak ve iş sürekliliği yönetim planı oluşturulacaktır. İş sürekliliği planının sürekliliği sağlanacak ve test edilecektir.
 • Personelin bilgi güvenliği farkındalığını arttıracak ve sistemin işleyişine katkıda bulunmasını teşvik edecek eğitimler düzenli olarak kurum çalışanlarına ve yeni işe giren çalışanlara sağlanacaktır.
 • Bilgi güvenliğinin gerçek ya da şüpheli tüm ihlâlleri rapor edilecek; tekrar etmesini engelleyici önlemler alınacaktır.
 • Personelin çalışma alanlarında, “Temiz Ekran / Temiz Masa” prensiplerine uygun olarak, “Açık” özellikteki bilgiler dışında bilgilerin, başkalarınca görülmesine imkân verilmeyecek şekilde önlemler alınacaktır.
Çözüm Antrepo ve Depo İşletmeciliği Tic.Ltd.Şti. 
Genel Müdürü

 


Çözüm Antrepo & Depo © 2015
Merkez - Bursa Gümrüğüne Bağlı Genel Antrepo

Çağrışan Bursa Yolu Cad. No:177/1
Mudanya / BURSA
Tel: 0(224) 549 00 55 Fax : 0(224)549 04 24

Şube - Gemlik Gümrüğüne Bağlı Genel Antrepo

Yeni Yalova Yolu 14. Km Çalışkan sk. No:1 Ovaakça / BURSA

Tel:0(224) 267 23 43 Fax : 0(224) 267 23 44

bilgi@cozumantrepo.com
Bilgi Toplumu Hizmetleri - Çözüm Antrepo & Depo İşletmeciliği Ticaret Ltd.Şti.